REKLAMA

Sport

Piast połyka przeciwników

Opublikowano 05 października 2018, autor: hakma

Po sensacyjnej wygranej w dziewiątkę z Deltą Sieniawa Żarska, w kuniczanach odżyła nadzieja na lepsze wyniki Unii w rozgrywkach ligi okręgowej.

W sobotę, 29 września, na własnym stadionie Unia podejmowała lidera Piasta Iłowa. Jednak przyjezdni nie dali miejscowym żadnych szans, pewnie wygrywając 3:1. Hattrickiem popisał się ich super snajper Emmanuel Ohagwu. Pierwszego gola napastnik gości strzelił 3 minucie, a kolejne bramki zdobył w 41 i 48 minucie. Honorową bramkę dla Unii zdobył Seweryn Krajewski w 73 minucie. Trener Piasta Grzegorz Borkowski nie krył zadowolenia z osiągniętego wyniku.

– Cieszą kolejne trzy punkty, ale również jestem zadowolony, że zespół pomimo słabszej drugiej połowy meczu z Mieszkiem, potrafił się mocno zmobilizować na teoretycznie słabszego przeciwnika i zagraliśmy dobre spotkanie. Unia postawiła nam dzisiaj trudne warunki, lecz szybko zdobyta bramka i dobra agresywna gra w środku pola, pozwoliła nam na stwarzanie kolejnych dogodnych sytuacji, po których mogły paść jeszcze kolejne bramki. Gratuluję drużynie kolejnego zwycięstwa, a kibicom Unii dziękuję za miłe przyjęcie, ponieważ część swojej przygody z piłką spędziłem właśnie w Kunicach ? powiedział po meczu Grzegorz Borkowski, trener Piasta Iłowa.

Napisz komentarz »