Trzecia wygrana

Opublikowano 05 października 2018, autor: TR

W niedzielę 30 września, grające w A klasie Kado Górzyn 5:2 pokonało Czarnych Czarnowo.

Wynik Spotkania już w 10 minucie otworzy Erwin Mróz. Pięć minut później Artur Dąbrowski był faulowany w polu karnym i sam skutecznie wykorzystał „jedenastkę”. W 23 minucie kapitalnym uderzeniem popisał się Robert Semczyszyn i było już 3:0. Jeszcze przed przerwą, w 32 minucie przypomniał o sobie kapitan drużyny gospodarzy Michał Galik, posyłając piłkę tuż przy prawym słupku bramki gości i ustalając wynik pierwszej połowy na 4:0.

Po zmianie stron impet Kado trochę osłabł, co w 81 minucie wykorzystali goście zdobywając gola. Na odpowiedź Kado kibice czekali równo jedną minutę, kiedy to Erwin Mróz wykorzystał podanie swojego kapitana i podwyższył prowadzenie na 5:1. W końcówce meczu goście raz jeszcze trafili do siatki Kado i po końcowym gwizdku został wynik 5:2.

– Cieszy wygrana, zwłaszcza że to trzeci sukces z rzędu. Realizujemy założenia taktyczne i są efekty – skomentował mecz trener Kado Karol Widerowski.