REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Niemowlę trafi do hospicjum

Opublikowano 28 września 2018, autor: bj

Natanek (5 miesięcy) z Żar, który od ponad trzech miesięcy walczy o życie w szpitalu, ma trafić do hospicjum. Załatwiają to urzędnicy. Sprawą jego rodziców zajmuje się żarski sąd. Jego ojciec nadal jest w areszcie.

O ograniczeniu lub pozbawieniu praw rodzicielskich matki Natana i pozostałej dwójki jej dzieci zdecydować ma żarski sąd. W tym samym zakresie dotyczy to ojców trójki dzieci kobiety. Kolejne posiedzenie w tym procesie odbyło się wczoraj (w czwartek, 27.09.).

A życie chłopca, który w czerwcu trafił najpierw do Szpitala na Wyspie w Żarach, a potem na dziecięcy OIOM w szpitalu we Wrocławiu, wisi dosłownie na włosku. Od ubiegłego piątku dziecko ponownie przebywa na oddziale dziecięcym Szpitala na Wyspie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 490

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »