REKLAMA

Praca

Dla palacza i nauczyciela

Opublikowano 28 września 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Specjalista ds. BHP i PPOŻ potrzebny jest do PKS w Żarach. Biblioteka Miejska w Żarach ma ofertę dla informatyka. Nauczyciel języka angielskiego o pracę może pytać w Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu. Informatyk znajdzie pracę w lubskiej „Magnolii”.

Zaopatrzeniowiec i sprzedawca potrzebni są do firmy „Mega” w Szprotawie. Głównego księgowego do pracy na zastępstwo poszukuje Zespół Szkół Zawodowych w Szprotawie.

Operator koparko-ładowarki o pracę może pytać w firmie Usługi Remontowo Budowlane Witolda Zaniuk z Małomic. Pracowników leśnych zatrudni firma „Laspol” z Gozdnicy. Magazynier znajdzie pracę w firmie „Darmartom” w Bożnowie.

Godziny pracy dla nauczyciela biologii są w Szkole Podstawowej w Gościeszowicach, a ofertę dla pedagoga specjalnego ma Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej. Spółdzielnia Mieszkaniowa w grodziszczu potrzebuje palacza.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Krojczy chleba znajdzie pracę w Piekarni Jolanty Kurcewicz w Żarach. Trzech pracowników gospodarczych do pracy na terenie 105. Szpitala w Żarach rekrutuje MC Anklar z Wrocławia. Ofertę dla pracownika ochrony w Żaganiu ma agencja „Skarem” ze Stalowej Woli.

Napisz komentarz »