REKLAMA

Gospodarka

Wyparowało pół miliona

Opublikowano 28 września 2018, autor: bj

Pół miliona złotych, należące do wspólnot mieszkaniowych prowadzonych przez licencjonowaną zarządczynię z Żagania, zniknęło jak kamfora. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Z kont kilkudziesięciu wspólnot mieszkaniowych z Żagania zniknąć mogło nawet pół miliona złotych.

– 18 września, na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej, zarządzanej przez panią (tu pada nazwisko – przyt. red.), okazało się, że z naszego konta zniknęło ok. 15 tys. zł. Podobnie jest w innych wspólnotach, między innymi ze Skarbowej, Pomorskiej, Szprotawskiej, Jana Pawła II. Łącznie chodzi o kwotę ok. 500 tys. zł. Może gdy nagłośnicie temat, to ruszy ją sumienie i odda pieniądze chociaż takim małym wspólnotom jak nasza. U nas większość lokatorów to emeryci i osoby samotne. Nie mamy wielkich dochodów – mówi czytelniczka „Regionalnej” ze wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Skarbowej 13 w Żaganiu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 409

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. ja 8 października 2018 00:43 - Odpowiedź

    A ta zarządczyni to nie z Żar przypadkiem?

Napisz komentarz »