Oderwała się od rywali

Opublikowano 28 września 2018, autor: hakma

W niedzielne (23.09)deszczowe popołudnie Sparta Grabik, grająca w A-klasie, podejmowała w Sieniawie Żarskiej drużynę Orła Konin Żagański.

Podopieczni Piotra Makowskiego pewnie pokonali Orła 5:1, prowadząc do przerwy już 4:0. Bramki dla Sparty zdobyli: Robert Jurec 2, Łukasz Auchimowicz, Ryszard Grzebyk oraz Przemysław Flaga. Dla Orła honorowego gola strzelił Grzegorz Mazurek. Mecz  rozstrzygnął się w pierwszej połowie kiedy to Sparta strzeliła 4 bramki nie tracąc żadnej. W drugiej połowie grabiczanie mieli mecz pod całkowitą kontrolą stwarzając kolejne okazje strzeleckie, których niestety nie wykorzystywała. Jednak pod koniec spotkania Przemek Flaga, który dopiero wszedł na boisko dołożył jeszcze jedno trafienie i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.