Agros na mistrzostwach

Opublikowano 28 września 2018, autor: hakma

W miniony weekend (22-23.09) w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w lekkoatletyce, w których wzięli udział zawodnicy Agrosu Żary.

Do zawodów awansowało 4 zawodników Agrosu, którzy po raz pierwszy wystąpili w zawodach tej rangi. Bardzo dobrze zaprezentował się Filip Radzimski w biegu na 110 m p.pł. awansował do finału w którym zajął 7 miejsce, Filip również pobił rekord klubu, który obecnie wynosi 15,63 s. O dużym pechu może mówić Anna Caruk, która w biegu na 200 m p.pł. prowadząc w biegu zahaczyła o płotek i przewróciła się, natomiast w biegu na 80 m p.pł zajęła 22 miejsce. Kamil Biernat w biegu na 1000 m był 18 z wynikiem 2,51,16 s, a Paweł Hirsch w biegu na 600 m uplasował się na 24 miejscu z czasem 1.31,34 s.