REKLAMA

Polityka

Rada emerytów

Opublikowano 28 września 2018, autor: Piotr Piotrowski

Aż 9 radnych z gminy Tuplice to emeryci. Najdroższym domem może się pochwalić radny Kazimierz Kubit, który swoje cztery kąty wycenił na 400 tys. zł. Najwięcej oszczędności ma Jacek Krawczyk, który na czarną godzinę odłożył ponad 40 tys. zł. Krawczyk ma też co spłacać – ma trzy karty kredytowe i dwie pożyczki na ponad 100 tys. zł. Najwięcej zarabia Sylwester Mazurkiewicz, przewodniczący Rady Gminy, która z trzech źródeł wyciągnął w ubiegłym roku ponad 80 tys. zł.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 840

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »