REKLAMA

Samorząd

Zdecydowanie, odważnie, ale po ludzku

Opublikowano 21 września 2018, autor: bj

O łowieniu ryb, słynnej tablicy na rondzie, jeździe w żarskich korkach, a także o pieniądzach rozmawiamy z Małgorzatą Issel, wicestarostą powiatu żarskiego.

Zbliżają się wybory samorządowe. Pani kadencja, jako wicestarosty, dobiega końca. Czy wszystko, co pani zamierzała zrealizować w tych mijających czterech latach udało się zrobić?

Stanowisko wicestarosty obejmowałam mając za sobą prawie dwadzieścia lat doświadczenia samorządowego. W głowie miałam wiele pomysłów na to, co zrobić, aby poprawić jakość życia mieszkańców naszego powiatu. Nie udałoby się tego wszystkiego zrealizować, gdyby nie wzorowa współpraca ze starostą, zarządem, całą Radą Powiatu i pracownikami Starostwa. O co chodzi? O m.in. dobrze płatną pracę, łatwy dostęp do edukacji, wysoki poziom służby zdrowia, dbałość o najsłabszych – ludzi chorych, starych, o dzieci. Jakość naszego życia zależy też od bezpieczeństwa dróg i szerokiej bazy do spędzania czasu wolnego.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 473

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. Żaranin 26 września 2018 12:33 - Odpowiedź

    Poziom samozadowolenia i jakości życia ludzi władzy chyba należy do najwyższych w Polsce. Natomiast mieszkańcy mają problem z normalnym życiem przez przedłużające się remonty. Nasi urzędnicy jak coś odkopią to dopiero znajdują jakąś infrastrukturę, jakby nie mogli tego zrobić przygotowując projekt. Zresztą projektów i tak nikt nie uzgadnia z mieszkańcami, nasze władze i tak wszystko wiedzą najlepiej. Komunikacja miejska w mieście Żary i Gminie Wiejskiej to porażka, za czasów PZPR było dużo lepiej, później ktoś to zniszczył i nikt nie potrafi zrobić takiej komunikacji na miarę XXI wieku. Wyborcy ocenią czy też są tak samozadowoleni z życia jak nasze dotychczasowe władze.

Napisz komentarz »