REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Lepszy burak niż marchewka!

Opublikowano 21 września 2018, autor: Piotr Piotrowski

Tak krzyczeli pod Urzędem Miasta w Żaganiu członkowie „Solidarności” na pikiecie w obronie praw pracowników żagańskiego Miejskiego Zakładu Komunikacji i szkoły podstawowej nr 2.

Związkowcy z żagańskiego oddziału NSZZ „Solidarność”  zebrali się w poniedziałek, 17.09. pod urzędem, bo jak podkreślali, burmistrz Daniel Marchewka nie chciał się z nimi spotkać.

Przytargali ze sobą taczkę pełną marchewek.

– Nasi pracownicy są dyskryminowani w MZK jak i SP nr 2 – podkreślał Bogusław Motowidełko, szef Zarządu Regionu „Solidarność”. – Wielokrotnie podejmowaliśmy próby porozumienia się z burmistrzem oraz prezesem MZK. Bez skutku. Stąd ta pikieta. My doskonale potrafimy odróżnić buraka od marchewki. Tym, czego doświadczyli nasi pracownicy, można się udławić!

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 513

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »