REKLAMA

Polityka

Chcą rządzić Szprotawą

Opublikowano 21 września 2018, autor: Piotr Piotrowski

Jeden przywraca życie starym meblom, drugi szaleje na motocyklu. Trzeci został wzięty za ministra energetyki a kolejny nie cierpi myć podłóg. Czy czterech panów pogodzi pierwsza w historii Szprotawy kobieta kandydująca na burmistrza?

POWIADAJĄ, ŻE MAM POLE GOLFOWE

Józef Rubacha (60 l., kandydat KWW Józefa Rubachy)

Ukończył Uniwersytet Rolniczy  Przez prawie całą kadencję zarabiał ok. 12,3 tys. zł miesięcznie, od tegorocznych wakacji  – 8,6 tys. zł.

Syn Robert (28 l.) i córka Monika (31 l.). Żona Bogusława przez prawie 40 lat pracowała w banku.  Największą zaletą J. Rubachy jest cierpliwość. Jak podkreśla, rzadko się poddaje. Za największą wadę uważa upartość. Nie ma potrzeby kłamać. Niczego nie żałuje.  Największym autorytetem jest św. Maksymilian Kolbe.  W wolnej chwili lubi wsiąść na motocykl i poczuć warkot silnika. Uczył się jeździć jeszcze na Iżu ? 49 swojego ojca, a dwa lata temu kupił sobie Kawasaki Vulcana. Nie cierpi prasować. Przyznaje, że najlepszą plotką na jego temat, że ta, że ma pole golfowe.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 686

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »