REKLAMA

Wasze sprawy

Lekarz winny się nie czuje

Opublikowano 21 września 2018, autor: bj

16-letni Paweł zmarł, bo miał krwiaka i obrzęk mózgu, do tego krwawienie śródczaszkowe. Lekarzowi jest przykro, ale do winy się nie poczuwa. Bo był przekonany, że chłopak brał narkotyki i zajął się płukaniem żołądka.

Od odczytania aktu oskarżenia rozpoczęło się (18.09.) posiedzenie sądu w sprawie śmierci Pawła Bobka (?16 l.), ucznia kl. I Technikum Samochodowego w Zespole Szkół Samochodowych w Żarach. Akt oskarżenia przeciwko ordynatorowi oddziału intensywnej terapii i anestezjologii Szpitala na Wyspie w Żarach odczytała Katarzyna Patrzałek, z prokuratury w Poznaniu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 549

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »