REKLAMA

Sport

Beskid nieskuteczny

Opublikowano 21 września 2018, autor: Piotr Piotrowski

Nie wiedzie się piłkarzom Beskidu Bożnów w tegorocznych rozgrywkach żagańskiej klasy B. W niedzielę (16.09) ulegli 0:1 Raptusowi Dzikowice.

To już trzecia porażka Beskidu w czterech meczach. Mecz ustawiła szybko zdobyta bramka. Już w 7. minucie gola zdobył Adam Grabski. Bożnowianie stworzyli mnóstwo okazji do wyrównania, ale tego dnia nie mieli najlepiej ustawionych celowników. Raptus z kolei mądrze grał w obronie, od czasu do czasu kontrując. Po wygranej 1:0 w Bożnowie jest już na czwartym miejscu w tabeli i goni czołówkę (rozegrał o jeden mniej, niż rywale). W trzech spotkaniach piłkarze z Dzikowic stracili tylko dwa gole, co jak na żagańską klasę jest rzadkością.

 – Mamy fajny skład, który stać na powalczenie o awans do klasy A. Nasze aspiracje zweryfikuje boisko – mówi Daniel Olszewski, kierownik drużyny Raptusa. – Drużyna opiera się głównie na wychowankach, jest mieszanką doświadczenia i młodości.

Beskid z kolei spadł na 8. miejsce. Drużyna Krystiana Chruścickiego punktów będzie szukać  w kolejnym meczu ligowym, w sobotę, 22 września, na boisku Garbarni Leszno Górne.

Napisz komentarz »