REKLAMA

Praca

Dla kierowców, sprzedawców i monterów

Opublikowano 14 września 2018, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pięciu operatorów linii produkcyjnych w Żarach zatrudni spółka „Eximport”. Ofertę dla konserwatora ujęć wody ma Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Żarach. Łącznie siedmiu kierowców autobusu może zatrudnić spółka „Feniks V”. Monterzy potrzebni są do firmy „Minowa Metal” w Żarach.

Czterech operatorów maszyn przędzalniczych znajdzie pracę w firmie „9 Maja” w Żaganiu. Nauczyciel, pedagog specjalny do indywidualnej nauki uczniów o pracę może pytać w żagańskiej Szkole Podstawowej nr 4. Kucharz potrzebny jest do baru „Happy Doner” w Żaganiu. Sprzedawca znajdzie pracę w Sklepie Rybnym w żagańskim Rynku. Trzech robotników gospodarczych potrzebnych jest do firmy Handlowo – Usługowej Andrzeja Kury z Żagania.

W szkole, w lesie

Osoba do pracy w magazynie,ale też jako operator wózka widłowego i kierowca, potrzebny jest do stacji demontażu „Autoklinika” w Szprotawie. Pracownik do spraw ubezpieczeń znajdzie pracę w agencji „Wartur” w Szprotawie. Ofertę dla trzech pracowników produkcji do pracy na hali, załadunku towaru ma szprotawska firma „Euro-Tex”. Dwóch kierowców samochodów ciężarowych może zatrudnić firma „Goman” ze Szprotawy.

Pięciu obuwników do pracy w Lubsku rekrutuje „FX Grupa” z Zielonej Góry.

Pracownik do rozbiórki samochodów, ale też sprzedawca i mechanik samochodowy potrzebni są do  firmy „Ale – kasacja” w Jasieniu. Osobę do pomocy na budowie zatrudni firma „Albud” z Jasienia. Operator maszyn skrawających, tokarz, frezer potrzebny jest do „Techtrans” w Jasieniu.

43. Wojskowy Oddział Gospodarczy ze Świętoszowa ma ofertę dla magazyniera. Pół etatu dla nauczyciela matematyki są w Szkole Podstawowej w Gościeszowicach. Nauczyciel przedszkola do pracy na zastępstwo potrzebny jest do Szkoły Podstawowej w Tomaszowie. Sześciu pomocników obrabiarki do drewna i czterech pracowników pomocniczych potrzebnych jest do firmy „JaP Trading” z Piotrowa.

Napisz komentarz »