REKLAMA

Wasze sprawy

Walczy o powrót do życia

Opublikowano 14 września 2018, autor: Piotr Piotrowski

Monika Łojek (23 l.) cudem uniknęła śmierci w zderzeniu z ciężarówką. Czeka ją długa rehabilitacja. Przyda się każdy grosz.

Przypomnijmy – Monika dwa miesiące temu jechała do Żagania. Wjeżdżała ze zjazdu ze Szprotawy na obwodnicę. Poczekała, aż przejedzie ciężarówka, po czym włączyła kierunek i wjechała na główną drogę. Wprost pod drugą ciężarówkę. Auto 23-latki odbiło się od tira, po czym wpadło do rowu. W ciężkim stanie, z urazem czaszkowo-mózgowym, szprotawianka trafiła do szpitala, na oddział intensywnej terapii w Zielonej Górze.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 274

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »