REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

O puchar okręgu

Opublikowano 14 września 2018, autor: Norbert Królik

Oskar Bojkowski z koła PZW nr 1 w Lubsku i Natalia Snopko z koła PZW nr 8 w Nowej Soli najlepsi w Młodzieżowym Pucharze Okręgu rozegranym w niedzielę (9.09) na Trzecim Stawie w Nowej Soli.

Trzydziestu młodych wędkarzy w dwóch kategoriach wiekowych wystartowało w czwartej rundzie Młodzieżowego Pucharu Okręgu. W kategorii do lat 18 najlepszy okazał się Oskar Bojkowski z Lubska, który nieznacznie wyprzedził kolegę z koła Gabriela Kucharskiego. Trzeci był Marcel Jędraszak z Nowej Soli. W kategorii do lat 14 wygrała Natalia Snopko z Nowej Soli, przed Kacprem Karpińskim z Zielonej Góry i Wiktorem Grzegorkiem z Kargowej. Piąte miejsce zajęła Wiktoria Konopielko, reprezentująca koło PZW nr 1 z Lubska. Największą rybę zawodów złowił Piotr Królik z koła nr 8 Raja w Żarach. Był to ważący blisko pół kilograma lin.

Prowadzi Lubsko

Po 4 rundach MPO w kategorii U-18 prowadzi G. Kucharski, przed M. Jędraszakiem i Michałem Małyszko z koła nr 3 w Lubsku. W kategorii U-14 na pierwszym miejscu jest W. Konopielko, przed K. Karpińskim i W. Grzegorkiem. Drużynowo najlepsze jest koło nr 1 w Lubsku, przed kołem nr 8 w Nowej Soli. Na czwartym miejscu wśród 18 sklasyfikowanych zespołów jest koło nr 8 Raja z Żar.

Ostatnie w tym sezonie zawody MPO odbędą się 7 października na zalewie Karaś w Lubsku.

Napisz komentarz »