REKLAMA

Samorząd

Ile wyciągają radni?

Opublikowano 14 września 2018, autor: Piotr Piotrowski

Radni z gminy Przewóz, choć w większości emeryci i renciści, na biedę nie mogą narzekać.

Największe dochody ma najmłodszy radny, Adrian Przybyłek, który prowadzi firmę zajmującą się pielęgnacją zieleni i melioracją rowów. W ubiegłym roku 30-letni radny miał 139 tys. zł dochodu. Ma nieruchomości oszacowane na 340 tys. zł i bmw warte 50 tys. zł.  Zaradny jest też Krzysztof Serwatka, emerytowany policjant, który z prowadzenia kwiaciarni, emerytury, zatrudnienia na pół etatu oraz diety radnego zarobił ponad 80 tys. zł. Najdroższy dom wśród radnych ma przewodnicząca Bogusława Szlachetka, która oszacowała jego wartość na 250 tys. zł. Największe gospodarstwo rolne ma radny Waldemar Bąk. Ma 45 ha i jest warte aż 800 tys. zł.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 923

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »