REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nikt nie pomógł dziecku

Opublikowano 07 września 2018, autor: bj

Sześcioletni Artur upadł w przedszkolu na ślizgawkę i uderzył się w brzuch. Nikt nie powiadomił rodziców. Do domu odesłano go autobusem. Teraz leży w szpitalu w Zielonej Górze.

To był pierwszy dzień (4.09.) zajęć w Szkole Podstawowej w Niwicy (gm. Trzebiel). Bardzo nieszczęśliwy dla 6-letniego Artura, syna Magdaleny Nowaczyk z Chwaliszowic. Chłopiec jest przedszkolakiem. Chodzi do liczącego 15 dzieci oddziału przedszkolnego.

Do wypadku doszło pomiędzy godziną 12 a 13. Lekarze po badaniach stwierdzili uraz brzucha. Ale dopiero wtedy, gdy matka zawiozła go do szpitala. Bo w szkole żadnej pomocy nie otrzymał. I został odesłany autobusem do domu. Autobus zabiera sprzed szkoły dzieci o godz. 13.40.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 625

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »