REKLAMA

Gospodarka

Sanepid sprawdził szkoły

Opublikowano 07 września 2018, autor: jb

Przygotowanie szkół do rozpoczęcia roku szkolnego skontrolował Sanepid. Niektóre naprawy zlecone przez Sanepid na realizację czekają już… 14 lat!

Żarski Sanepid przed rozpoczęciem roku szkolnego skontrolował 10 szkół.

– Spośród kontrolowanych szkół żadnych remontów nie było tylko w szkole w Piotrowie – mówi Dagmara Nerga, kierownik oddziału nadzoru sanitarnego żarskiego Sanepidu.

Kontrolerzy przyjrzeli się remontom i porządkom m.in. żarskich Szkołach Podstawowych nr 1 i nr 5, w Lubsku kontrola była w SP nr 3 oraz SP nr 2. W Dwójce odnawiano m.in. klasy, szatnie, toaletę dla chłopców. – Trwa jeszcze remont jednej z toalet dla dziewcząt, jego zakończenie planowane jest na koniec listopada – dodaje D. Nerga.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 311

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »