REKLAMA

Wasze sprawy

Boxer nie istnieje

Opublikowano 07 września 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Nikt nie powiadomił ich oficjalnie, że nie są sekcją Lubskiego Domu Kultury. Motocykliści z klubu Boxer MC Poland dowiedzieli się o tym z internetu…

Ryk silników motorów jest dobrze znany wszystkim mieszkańcom Lubska. Towarzyszył im podczas festynów i imprez charytatywnych, w których motocykliści czynnie brali udział, zapewniając atrakcje dzieciom i dorosłym. Wypożyczali namioty, ławki, pomagali przy organizacji sceny. Urządzali przejażdżki. Każdy chętny mógł zrobić sobie zdjęcie z motorem. W tradycję miasta wpisał się też zlot organizowany przez motocyklistów, który w tym roku jednak się nie odbył. Motocykliści nie mogli dojść do porozumienia co do terminu imprezy z obecną dyrektorką LDK (wówczas dyrektorką Ośrodka Sportu i Rekreacji), Marią Łaskarzewską.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 343

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »