REKLAMA

Wasze sprawy

Najbardziej szkoda dzieci

Opublikowano 14 września 2018, autor: bj

Maria Łaskarzewska, dyrektorka Lubskiego Domu Kultury, nie zważa na protesty rodziców.

Sekcja instrumentalna „Blusik”, prowadzona przez Marcina Krychowskiego, działała w LDK od trzech lat, wokalna – od września 2017 roku. Gdy M. Łaskarzewska zdecydowała o przerwaniu zajęć, zaprotestowali rodzice dzieci, które na sekcje uczęszczały. Pod pismem do burmistrza Lecha Jurkowskiego podpisało się 17 osób. Rodzice jasno sformułowali, że są oburzeni. I zażądali spotkania z M. Łaskarzewską. Zdania nie zmieniła.

– Zapewnialiśmy, że jesteśmy gotowi ponosić większe opłaty, ale z urzędu dostaliśmy pismo, że te decyzje leżą w gestii dyrektora – mówi Danuta Lubowiecka. Nie ukrywa, że byli rozżaleni, bo dzieci miały zaplanowany program zajęć. – Ich czas, nasze pieniądze, trud związany z dowozami na zajęcia – wylicza.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 386

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »