REKLAMA

Praca

W sądzie, szpitalu i sklepie

Opublikowano 07 września 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osoba do strzyżenia, pielęgnacji psów i kotów o pracę może pytać w żarskim „Rico Centrum dla Psa”. Pięć salowych i dwóch kierowców karetki potrzebnych jest do 105. Szpitala Wojskowego, rekrutację prowadzi spółka „Optima Care” z Wrocławia.

Sprzedawca znajdzie pracę w żagańskim sklepie budowlanym „Kolor”. Ofertę dla kucharza ma  żagańska pizzernia „Maestro”. Pracownik socjalny o pracę może pytać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żaganiu. Sekretarz sądowy m.in. do protokołowania rozpraw, potrzebny jest do Sądu Rejonowego w Żaganiu.

 

Dla elektryka i kierowcy

Spółka Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacje może zatrudnić trzy osoby, pracę tam znajdą: elektryk-automatyk, operator, konserwator urządzeń wodno-kanalizacyjnych oraz osoba do odczytywania wodomierzy. Rekrutację sprzątaczki do pracy w jednostce straży w Szprotawie prowadzi przedsiębiorstwo „Partner” z Żagania.

Pomocnik elektryka znajdzie pracę w przedsiębiorstwie „Szaman” z Długiego. Firma „Daaram” z Dąbrowca poszukuje osoby do obsługi biura. Kierowcy z prawem jazdy C+E znajdą pracę w firmie „Jubo Trans” z Jasienia.

Napisz komentarz »