REKLAMA

Wasze sprawy

Nikt ci tyle nie da, co kandydat obieca

Opublikowano 07 września 2018, autor: bj

Ponad 900 działkowców z Żar podpisało się pod petycją do burmistrz Danuty Madej. Poprosili o pieniądze na remonty. W tym roku nie dostaną ani grosza. Może w przyszłym. Ale pod kilkoma warunkami.

Przedstawiciele Rodzinnych Ogrodów Działkowych przyszli na spotkanie z burmistrz Danutą Madej z kwiatami i życzeniami na jej 59 urodziny (w środę, 5.09.). Ofiarowali jej storczyki, ozdobione kwiatami z działek. Burmistrz zrewanżować mogła się tylko obietnicami.

D. Madej zaprosiła działkowców, bo w maju złożyli oni petycję, adresowaną do niej i radnych, z prośbą o wsparcie finansowe. Podpisało ją niemal 900 osób. Działkowcy argumentowali, że ogrody są częścią miejskiego krajobrazu i miejscem rekreacji dla emerytów, rencistów oraz rodzin z dziećmi. Pieniądze z miejskiego budżetu miałyby pójść na remonty działkowej infrastruktury – ogrodzeń, instalacji wodnych, elektrycznych i świetlic.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 316

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

Napisz komentarz »