REKLAMA

Kronika policyjna

Wyrok za śmierć

Opublikowano 07 września 2018, autor: bj

Na dwa lata do więzienia trafi 22-letni mieszkaniec Mirostowic Dolnych oskarżony o spowodowanie wypadku, w wyniku którego zginęła jego dziewczyna Paulina (? 18 l.).

Ostateczne rozstrzygnięcie wydał Sąd Okręgowy w Zielonej Górze (30.08.).

– Zaskarżony wyrok sądu niższej instancji został utrzymany w mocy – informuje Diana Książek-Pęciak, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Zielonej Górze.

Przypomnijmy. Do wypadku doszło  w Poniedziałek Wielkanocny 17.04.2017 r. w Mirostowicach Dolnych. Volkswagen passat, za kółkiem którego siedział 22-latek, wpadł w poślizg i uderzył w stojące przy drodze palety z cegłami. Z największą siłą – od strony pasażera z przodu. Siedząca tam dziewczyna, Paulina (? 18 l.), została ciężko ranna. Niemal bez szwanku z wypadku wyszedł siedzący z tyłu 13-letni brat Pauliny.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 187

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »