REKLAMA

Wasze sprawy

Połknął pilnik, bo memłał językiem

Opublikowano 07 września 2018, autor: bj

Ruszył proces dentysty, w gabinecie którego pacjent połknął pilnik. Przed sądem, choć sam jest oskarżony, obwinia pacjenta.

Przypomnijmy. Jan Owczarek (80 l.) z Piotrowa wybrał się do Żar do dentysty, bo zamierzał wyrwać bolące zęby, myślał o protezie. Lekarz zdecydował się jednak leczyć je kanałowo. Czyścił kanał pilnikiem. W pewnym momencie pacjent połknął pilnik. Dentyście nie udało się go wydobyć. Dokończył leczenie, wystawił rachunek i odesłał starszego mężczyznę do… lekarza rodzinnego. J. Owczarek postanowił jednak natychmiast jechać do szpitala. Poprosił rejestratorkę o wezwanie taksówki i pojechał na SOR 105. Szpitala Wojskowego. Tam, po prześwietleniach, okazało się, że w żołądku pana Jana tkwi pilnik. Wbił się w głąb jego ściany. I właśnie w 105. lekarze wykonali mu zabieg i wyjęli pilnik. Wszystko wydarzyło się w lipcu 2014 r.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 458

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »