Mecz walki

Opublikowano 07 września 2018, autor: TR

W A-klasowym pojedynku, Stal Jasień uległa 1:2 Kado Górzyn w niedzielę, 2.09.

Pierwszą bramkę meczu, w 23 minucie, z rzutu karnego zdobył Artur Dąbrowski, wyprowadzając gości na prowadzenie. Pięć minut później, po asyście Krystiana Abramczyka, Marcin Chmielewski doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą, w 41 minucie, podanie Sławka Ciechanowicza wykończył Patryk Andrzejewski, ustalając wynik na 2:1 dla Kado. Goście kończyli pojedynek w dziesiątkę. W 90 minucie, drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartę zobaczył Mateusz Lewandowski, ale mimo tego gospodarzom nie udało się odrobić strat i takim rezultatem zakończył się cały mecz.

– Typowy mecz walki. Trochę za dużo pozwoliliśmy rywalowi grać swoją piłkę, ale z wyniku jestem zadowolony. Trzy punkty jadą do Górzyna – skomentował pojedynek trener Kado Karol Widerowski.