REKLAMA

Wasze sprawy

Zadźgali niemowlę

Opublikowano 31 sierpnia 2018, autor: Sławomir Janusz

Szokujące odkrycie biegłych. Wcześniak wyłowiony z rzeki miał przekłute gardło. Mógł zostać zamordowany przez rodziców. Prokuratura jest na tropie matki.

– Lekarze znaleźli ślady na szyi i na plecach, które ktoś zadał ostrym narzędziem – mówi Ewa Antonowicz, zastępca prokuratora rejonowego w Nowej Soli. Na razie nie wiadomo, czym zraniono wcześniaka.

– Na pewno nie są to ślady po igle. Możliwe, że po szpikulcu lub podobnym narzędziu – mówi prokurator.

Jedno z dźgnięć przebiło gardło. Prokuratorzy nie są jednak pewni, czy przyczyniło się to śmierci chłopca. Do tej pory nie udało się ustalić, czy dziecko urodziło się żywe.

– Dokładne badania komplikuje rozkład ciała – tłumaczy prokurator. Przypomnijmy, dziecko mogło dryfować w rzece wiele dni.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 338

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »