REKLAMA

Polityka

Doj*bać rudej k*rwie!

Opublikowano 31 sierpnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Kto komu grozi, a kto się wystawia na strzał w Żaganiu.

Grozili mi śmiercią – mówi Daniel Marchewka, burmistrz Żagania i pokazuje wpis od internauty:

Sprawa trafiła do prokuratury.”A tego h…ja na ulicę i spalić”, „Podpalcie urząd miasta”,  „Jeb…a ruda k…wa, doj…bać trzeba rudej ku…e do…ać” czy  „J…ać marchewkowego szona szlaufa” – m.in. takie wpisy wulgarnej treści znalazły się pod postem na facebokowym profilu  żagańskiego blogera. Post dotyczył rozbiórki kiosku radnego Piotra Łosia, przy ul. Kochanowskiego. Jego autor insynuował, że na zamknięciu kiosku bardzo zależało burmistrzowi Danielowi Marchewce. Burmistrz w ten sposób zemścił się na radnym, który go rozlicza z pracy.  Na falę hejtu nie trzeba było czekać.  Większość dotyczyła D.  Marchewki.  Wobec dwóch autorów wpisów, prokuratura wszczęła śledztwo  pod kątem gróźb karalnych i znieważenia funkcjonariusza publicznego.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 251

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »