REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Wojownik z wielkim sercem

Opublikowano 07 września 2018, autor: jb

Każdy mógł powalczyć w konkursie o wyprawkę dla dziecka na nowy rok szkolny. Ten, który wygrał, Wojtek Gałka (10 l.), choć sam zmaga się z poważną chorobą, prawie całą wygraną rozdał innym chorym dzieciom.

Konkurs, w którym nagrodą była wyprawka, ogłosiliśmy na profilu gazety „Regionalnej” na Facebooku. Żeby wygrać, trzeba było dodać zdjęcie dziecka z wakacji i zebrać jak najwięcej polubień. Najwięcej głosów – 361 (w dniu zakończenia głosowania) zdobyło zdjęcie Wojtka Gałki ze Śliwnika, który już ponad pół roku leży w szpitalu we Wrocławiu. Wojtek prawie całą swoją wygraną rozdał innym dzieciom.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 297

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »