REKLAMA

Wasze sprawy

Zabił ją ból duszy

Opublikowano 24 sierpnia 2018, autor: bj

Wrażliwa dziewczyna, z duszą artysty – tak najbliżsi wspominają Agatę Łońską (? 23 l.). Po miesiącu poszukiwań w piątek, 17.08., znaleziono jej ciało.

Ponad miesiąc od zaginięcia Agaty Łońskiej na tyłach żarskiego cmentarza przy ul. Szpitalnej zakończyły się jej poszukiwania. Ich finał był tragiczny, bo policjanci i strażacy, ze specjalnie szkolonymi psami i dronem, natknęli się na ciało w posuniętym stadium rozkładu.

– Rzeczy znalezione przy zwłokach nie pozostawiają wątpliwości, że jest to zaginiona w połowie lipca 23-latka – informuje Robert Brzeziński, prokurator rejonowy w Żarach. Agata była ubrana w tę samą sukienkę w groszki, w której wyszła z domu. Leżała na plecach. Obok był czerwony rower.

– To właśnie rower został najpierw wypatrzony przez operatora drona – wyjaśnia bryg. Grzegorz Lisik z żarskiej straży pożarnej.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 900

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

 

 

 

komentarz »
  1. Roma 20 czerwca 2021 10:20 - Odpowiedź

    Piękna dziewczyna, wrażliwa, serce rozsadza ból ……😪😥😢😭😢😥😭😢

Napisz komentarz »