REKLAMA

Praca

Dla kierowców, nauczycieli i stolarzy

Opublikowano 24 sierpnia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Kierowca z prawem jazdy kategorii B znajdzie pracę w „Barze Bistro” w Żarach. Elektromontera i dwóch pomocników elektromontera do pracy w Żarach poszukuje firma „Elpom” z Zielonej Góry. Dwie osoby do ochrony mienia w Żarach zatrudni spółka „Sekret”. Terapeuty, instruktora terapii zajęciowej poszukuje Środowiskowy Dom Samopomocy w Żarach.

Kierowcę, magazyniera poszukuje firma „Dachy” Elżbiety Daks w Żaganiu. Kierowcę z kategoriami prawa jazdy C+E zatrudni firma Usługi Transportowe Ireneusza Kuruca z Żagania.

 

Piekarz i asystent

Pięciu monterów-stolarzy zatrudni firma „KTK Iwaniccy” w Lubsku.

Pracownika gospodarczego poszukuje Przedszkole „Mały Europejczyk” w Szprotawie.

Ofertę dla dwóch tokarzy na tokarce manualnej lub numerycznej i tyle samo frezerów ma „Ekopol” w Jasieniu. Opiekuna osoby starszej do pracy w Jasieniu poszukuje firma „Marmed” z Białegostoku. Osoba na to samo stanowisko potrzebna jest do Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Dwóch kierowców z kategorią prawa jazdy C+E poszukuje firma „Jubo – Trans” z Jasienia.

Nauczyciel języka angielskiego znajdzie pracę w Szkole Podstawowej w Wichowie. Godziny pracy dla nauczycieli: tyflopedagogiki i nauczyciela – doradcy zawodowego ma Szkoła Podstawowa w Bieniowie. Nauczyciel historii o pracę może pytać w Niepublicznym Zespole Szkół w Wiechlicach.

Pomocnik piekarza zatrudnienie znajdzie w Piekarni Zbigniewa Matląga w Zimnej Brzeźnicy. Asystent rodziny o pracę może pytać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Lipinkach Łużyckich. Pracownika fizycznego może zatrudnić firma „Stolarstwo, Przecieranie i Sprzedaż Drewna” z Brzostowej.

Napisz komentarz »