REKLAMA

Sport

Dziewczyny kontra panowie

Opublikowano 24 sierpnia 2018, autor: hakma

Kobieca drużyna Promienia rozegrała spotkanie towarzyskie z zespołem złożonym z żarskich radnych i urzędników (w piątek, 17 sierpnia).

Na żarskim Okrąglaku,  oprócz włodarzy naszego miasta i byłych piłkarzy, między innymi Sebastiana Dudka, można było zobaczyć trenera Roberta Dziadula, który wystąpił w podwójnej roli selekcjonera swoich dziewcząt i piłkarza.

Dziewczyny wcale nie przejęły się przewagą wzrostową i wagową swoich przeciwników i zapowiedziały walkę na całej szerokości boiska. Gabi Krukowska, zawodniczka Promienia Żary, stwierdziła, że nie boją się rywala i na pewno dadzą z siebie wszystko.

Choć wiceburmistrz Olaf Napiórkowski wspomniał przed spotkaniem, że z piłką rozstał się już dawno temu, to na boisku radził sobie bardzo dobrze. Jego celne podania otwierały drogę innym piłkarzom i stwarzały okazję do strzelenia bramki.

 -Pierwszy raz grałem przeciwko kobietom, więc to było nowe doświadczenie – powiedział O. Napiórkowski.

Mecz zakończył się wygraną radnych 10:8, za co podwładni burmistrz Danuty Madej zebrali burę od swojej szefowej, która wyraźnie kibicowała dziewczętom z Promienia. Jednak to nie wynik był najważniejszy, lecz naprawdę dobra zabawa.

Napisz komentarz »