Grabice pokonały Stal

Opublikowano 24 sierpnia 2018, autor: TR

Stal Jasień przegrała 2:3 z Relaksem Grabice w niedzielę, 19 sierpnia.

Goście już w piątej minucie wyszli na prowadzenie, po golu Macieja Bojko. Cztery minuty później Michał Prokopowicz doprowadził do remisu. Wynik 1:1 utrzymał się niedługo . W trzynastej minucie Dawid Piekło wyprowadził gości na prowadzenie. Podobnie jak przy pierwszej bramce Stal w ciągu kilku minut zdołała wyrównać, a na listę strzelców, w 21 minucie, wpisał się Marcin Chmielewski. Remisem 2:2 zakończyła się pierwsza połowa meczu. Po zmianie stron, decydującą o losach meczu, bramkę zdobył Przemysław Nowak z Relaksu i mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:2.

– Wynik może nie cieszy, ale było całkiem nieźle. Mamy nowy skład i krótkie przygotowania. Na kolejne mecze patrzę z optymizmem ? skomentował grający trener, Tomasz Korolik.