REKLAMA

Samorząd

Grube portfele władzy

Opublikowano 24 sierpnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Najbardziej majętną radną jest Alina Jung, która prowadzi firmę zajmującą się obróbką metali. Swój majątek wyceniła na ok. 1,2 mln zł. I choć z działalności zarobiła o ok. 80 tys. zł mniej, niż rok wcześniej, stać ją na trzy kredyty, rzędu ok. 250 tys. zł. Przezorny jest radny Waldemar Leszcz, który pieniądze lokuje w fundusz inwestycyjny oraz ubezpieczenie na życie (razem ok. 80 tys. zł). Ma też dom i mieszkanie, łącznie za 400 tys. zł. Zygmunt Sygnowski lubuje się w volkswagenach T4. Radny z Borowego ma ich dwa.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 892

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »