REKLAMA

Sport

Piłkarski weekend

Opublikowano 24 sierpnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

III liga

4. kolejka, 25 sierpnia, sobota:  KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Ruch Radzionków 17:00, Górnik II Zabrze – Stal Brzeg 17:00,  Zagłębie II Lubin – Ślęza Wrocław 12:00, Miedź II Legnica – Ruch Zdzieszowice 17:00, Gwarek Tarnowskie Góry – Lechia Dzierżoniów 17:00, MKS Kluczbork – Górnik Polkowice 19:00,  Pniówek Pawłowice Śląskie – Agroplon Głuszyna 17:00,  Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród 17:00,  Foto-Higiena Gać – Warta Gorzów Wielkopolski 17:00; 5. kolejka, 29 sierpnia, środa:  Warta Gorzów Wielkopolski – Górnik II Zabrze 17:00, Piast Żmigród – Foto-Higiena Gać 17:00, Agroplon Głuszyna – Rekord Bielsko-Biała 17:00, Ruch Radzionków – Pniówek Pawłowice Śląskie 17:00, Górnik Polkowice – KS Stilon Gorzów Wielkopolski  18:00, Lechia Dzierżoniów – MKS Kluczbork 17:00, Ruch Zdzieszowice – Gwarek Tarnowskie Góry 17:00, Ślęza Wrocław – Miedź II Legnica 17:00, Stal Brzeg – Zagłębie II Lubin  17:00.

 

IV liga

4. kolejka, 25 sierpnia, sobota: Odra Bytom Odrzański – Sprotavia Szprotawa 17.00, Tęcza Krosno Odrzańskie – Arka Nowa Sól 17.00, Pogoń Świebodzin – Falubaz Zielona Góra 18.00, Korona Kożuchów – Carina Gubin 17.00, Dąb Przybyszów – Polonia Słubice 17.00, TS Przylep – Ilanka Rzepin 17.00, Syrena Zbąszynek – Lubuszanin Drezdenko 18.00.

 

Klasa okręgowa

4. kolejka, 25-26 sierpnia, sobota: Budowlani Lubsko – Promień Żary 15.00, Unia Kunice Żary – Odra Nietków 17.00, Delta Sieniawa Żarska – Pogoń Przyborów 17.00, KP Piast Iłowa – Piast Czerwieńsk 17.00, Zryw Rzeczyca – Iskra Małomice 17.00, Lech Sulechów – Czarni Żagań 17.00, niedziela: Woga Chociule – Alfa Jaromirowice 14.00, Błękitni Ołobok – Mieszko Konotop 17.00.

 

Klasa A, grupa I

2. kolejka,  25-26 sierpnia, sobota: Medyk Cibórz  – TKKF Chynowianka Zielona Góra 17.00, Zorza Mostki – Zjednoczeni Lubrza 17.00, Mewa Cigacice – Sparta Nietkowice 17.00, niedziela:  Bizon Wilkowo – Drzonkowianka Racula  17.00, Rakovia Raków – Victoria Szczaniec 17.00, Błękitni Toporów – Zenit Ługów 17.00, Klon Babimost – Sokół Dąbrówka Wielkopolska 15.00.

 

Klasa A, grupa II

2. kolejka, 25-26 sierpnia, sobota: Błękitni Zabłocie – Stal Jasień 16.00, KP Świdnica – Sparta Mierków 17.00, Fadom Nowogród Bobrzański  – Spartak Budachów 17.00, Czarni Czarnowo – Pogoń Wężyska 17.00, Start Ziel – Bruk Płoty – Bóbr Bobrowice 16.00, niedziela:  LZS Kado Górzyn – Relaks Grabice 17.00, Znicz Leśniów Wielki – Tramp Osiecznica 17.00.

 

Klasa A, grupa III

2. kolejka,  25-26 sierpnia, sobota: Czarni Drągowina – LKP Stypułów 17.00, Czarni Rudno – MKS Nowe Miasteczko 15.00, Orzeł Szlichtyngowa – Odra Klenica 17.00, Zorza Ochla – Sparta Łężyca 17.00; niedziela: Avia Siedlnica – GKS Siedlisko 17.00,  Dąb II Przybyszów – Ikar Zawada 16.00, Błękitni Lubięcin – Błękitni Wierzbnica 16.00.

 

Klasa A, grupa IV

2. kolejka,  25-26 sierpnia, sobota:  Budowlani Gozdnica – Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 17.00, KP Tomaszowo – Łużyczanka Lipinki Łużyckie 17.00, Kwisa Trzebów –  ŁKS Łęknica 17.00, Sparta Miodnica – Sparta Grabik 17.00, Czarni Przybymierz – Piast Lubanice 17.00; niedziela: Czarni Jelenin – Płomień Czerna 13.00, Granica Żarki Wielkie – Orzeł Konin Żagański 17.00.

 

Klasa B, grupa Żagań

1. kolejka, 25-26 sierpnia, sobota: Victoria Siecieborzyce – Beskid Bożnów 18.00, niedziela:  Błękitni Kotowice – Traper Chichy 14.00,  Moczynianka Moczyń (Żagań) – UKS Witków 11.00,  Piast Wichów – Garbarnia Leszno Górne 12.00, Raptus Dzikowice  – Husaria Niegosławice 17.00; pauzuje: Zorza Brzeźnica

 

Klasa B, grupa Żary

1. kolejka, 25-26 sierpnia, sobota: Tupliczanka Tuplice – KS Lipna 17.00; niedziela: Promień II Żary – Budowlani II Lubsko 15.00, Zieloni Drożków – Zorza Kadłubia 17.30, Zjednoczeni Brody – Fax Bieniów 15.00,  WKS Łaz – Iskra Jabłoniec 18.00; mecz Nysa Trzebiel – Nysa Przewóz przełożony na 10 listopada br.

Napisz komentarz »