REKLAMA

Praca

Dla wychowacy i aspiranta

Opublikowano 17 sierpnia 2018, autor: mk

Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuplicach poszukuje dwóch osób do pracy.

Pierwsza oferta skierowana jest do osób, które chcą zostać wychowawcą świetlicy. Przewidziany wymiar zatrudnienia to 1/2 etatu. Aby móc się ubiegać o pracę, trzeba mieć wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie, a także posiadać nieposzlakowaną opinię. Do obowiązków wychowawcy należeć będzie prowadzenie zajęć z wychowankami i sprawowanie opieki nad dziećmi korzystającymi ze świetlicy. Praca będzie od poniedziałku do piątku, między godz. 15.00 a 19.00 oraz w weekendy np. podczas wycieczek.

OPS poszukuje także osoby, która zajmie stanowisko aspiranta pracy socjalnej. Do zadań takiego pracownika będzie należało udzielanie informacji, wskazówek i pomocy osobom korzystającym z pomocy ośrodka, prowadzenie i obsługa sekretariatu, a także redagowanie strony internetowej ośrodka.

Osoby zainteresowane mogą składać swoje CV wraz z listem motywacyjnym i dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje w Ośrodku Pomocy Społecznej na ulicy Parkowej w Tuplicach.

Napisz komentarz »