REKLAMA

Praca

W banku, szkole i u fryzjera

Opublikowano 10 sierpnia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Recepcjonista znajdzie pracę w Glas-Hotel w Żarach. Do przedsiębiorstwa „Grodzcy” w Żarach potrzebny jest kierowca z prawem jazdy kategorii B. Łącznie 10 policjantów może rozpocząć pracę w żarskiej komendzie powiatowej. Specjalista ds. sprawozdawczości znajdzie pracę w żarskim oddziale Banku Spółdzielczego z Trzebiela. Księgowa o pracę może pytać w biurze Rachunkowym „Karan” w Żarach. Zakład masarski „Tomaszek” w Żarach zatrudni trzech pomocników rzeźnika – wędliniarza. Łącznie siedemnastu kierowców samochodów o masie powyżej 3,5 tony, pięciu mechaników samochodowych, dwóch elektryków oraz mistrza zmiany może zatrudnić żarski PKS. Ofertę dla siedmiu kierowców autobusu ma spółka „Feniks” w Żarach.

 

W myjni i na produkcji

Elektroenergetyka poszukuje spółka „Eco Serwis” z Opola do pracy w Żaganiu. Ofertę na podinspektora m.in. do wydawania decyzji administracyjnych poszukuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Żaganiu. Wolne godziny pracy dla nauczyciela wiedzy o społeczeństwie ma Szkoła Podstawowa nr 1 w Żaganiu. Dwóch monterów sieci wodno-kanalizacyjnych, dwóch brukarzy, tyle samo operatorów koparko-ładowarki, pracowników produkcji, operatorów maszyn przemysłowych i kierownika budowy może zatrudnić spółka „Tandem” z Żagania.

Trzech pracowników produkcji do obsługi młyna poszukują lubskie „Łużyckie Praliny”. Majster obwodu drogowego Zarządu Dróg Wojewódzkich potrzebny jest do pracy w Lubsku. Trzech pomocników stolarza i projektanta może zatrudnić spółka „Hoszman Schody i Drzwi” w Szprotawie.

Godziny dla nauczyciela muzyki ma Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy. Osoba do pracy na myjni samochodowej potrzebna jest w Iłowej w kompleksie „Orlen” przy zjeździe z autostrady. Fryzjer damsko-męski znajdzie pracę w salonie „Matamorphose” w Łęknicy. Osoba do sprzątania znajdzie pracę w Szkole Podstawowej w Mirostowicach Dolnych.

Napisz komentarz »