REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Niemowlę cierpi i czeka na cud

Opublikowano 10 sierpnia 2018, autor: bj

Maleńki Natan z Żar, który z krwiakiem mózgu trafił na oddział intensywnej terapii we Wrocławiu, miał dziś (10.08.) wyjść ze szpitala. Neurolog zdecydował jednak, że dziecko musi mieć trepanację czaszki. Ojciec chłopczyka wciąż jest w areszcie.

Czteromiesięczny Natan miał wrócić dziś (10.08.) do Żar. W czerwcu (w nocy z  12 na 13) trafił najpierw do żarskiego Szpitala na Wyspie. Przywieźli go rodzice. Wymiotował, tracił przytomność. Lekarze ocenili jego stan jako bardzo ciężki, zdiagnozowali u niego krwiaka podtwardówkowego. Zdecydowali o przewiezieniu go na dziecięcy Odział Intensywnej Opieki Medycznej we Wrocławiu. Powiadomili też prokuraturę, bo na ciele chłopczyka były liczne zasinienia, ślady wcześniejszych urazów.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 477

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

[/tresc_platna]

 

 

Napisz komentarz »