REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Zginęła w hotelu

Opublikowano 10 sierpnia 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Nie mogła pojechać z rodziną na wakacje, została w hotelu. I stamtąd ulotniła się jak kamfora. Jak? Musiałaby pokonać dwa ogrodzenia wysokie na 2 metry i betonowy płot. A to pulchny pieszczoch. – To nie kaskader z zacięciem do przygód – mówi jej właścicielka.

Mańka to ukochana suczka rodziny Mielniczek, przygarnięta ze schroniska. Nie mogli zabrać jej ze sobą na wakacje. Mańka została w psim hotelu przy żarskim schronisku dla zwierząt.

– Mańkę zawieźliśmy do hotelu w czwartek, 2 sierpnia – mówi Krystyna Mielniczek, właścicielka zaginionej suczki. – Uważaliśmy, że powierzamy ją profesjonalistom. Mańka jest alergiczką. Zostawiliśmy dla niej specjalną karmę. Była w dobrej kondycji.

Za hotel zapłacili z góry 100 zł.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 388

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

 

Napisz komentarz »