REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Kłódka niezgody

Opublikowano 10 sierpnia 2018, autor: jb

Kłódka jest jedna, działkowców kilkuset. Jednym przeszkadza, inni uważają ją za potrzebną. Konflikt na Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Zacisze” w Żaganiu trwa.

– Od lutego wymieniono już 8 kłódek przy bramie nr 6. Zarząd nie potrafi sobie z tym poradzić. Dłużej tak nie można! – napisał do nas jeden z działkowców.

– Ja mam działkę na samym końcu. Ponad 200 metrów od bramy. Kiedy potrzebuję wywieźć jabłka czy ogórki, to ile razy mam je nosić do samochodu? Ktoś przywozi elementy dachu albo cement, a gospodarza z kluczem nie ma, to kłódkę zrywa, bo przecież nie będzie płacił firmie transportowej za stanie pod bramą. Drogi powinny być dla działkowców, a nie dla zarządu. Trzeba udostępnić klucz dla wszystkich, żeby można było podjechać o dowolnej porze, a nie zastanawiać się, czy akurat będzie na działce gospodarz, który nam bramę otworzy – uważa pan Stanisław. – To są działki dla rekreacji a nie dla wysiłku – dodaje.

 

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 226

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

 

Napisz komentarz »