REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zakręcać wodę w upał to sadyzm

Opublikowano 10 sierpnia 2018, autor: jb

Tak o ograniczaniu dostaw wody w Tomaszowie i Bożnowie mówią mieszkańcy. Spółka Żagańskie Wodociągi i Kanalizacje kurek dla dwóch wsi przykręciła w piątek, 3.08.

Ogłoszenie o przykręceniu kurków pojawiło się na stronie internetowej ŻWiK w piątek, 3.08.

– „W wyniku panującej suszy oraz dużego zużycia wody przez mieszkańców wprowadza się ograniczenia w dostawie wody na terenie miejscowości Bożnów i Tomaszowo. Woda będzie dostępna w sieci wodociągowej w następujących porach (…)”

Dalej czytamy, że woda ma być włączana o godz. 5:30 do wyczerpania zapasów stacji w Tomaszowie i ponownie o godz. 19:00, również do wyczerpania zapasów. Ograniczenia mają obowiązywać do piątku, 10 sierpnia.

 


Liczba słów ukrytego tekstu: 569

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »