REKLAMA

Polityka

Spadaj, bździągwo!

Opublikowano 10 sierpnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Tak Władysław Sobczak, wiceprzewodniczący szprotawskiej Rady Miasta, napisał na facebooku reagując na przyjazd do Szprotawy minister edukacji narodowej. Koledzy odwołali go z funkcji.

Radni obwieścili, że jest im wstyd za wiceprzewodniczącego i na sesji większością głosów pozbawili go stanowiska (we wtorek, 7 sierpnia).

Poszło o wpisy w internecie. Sobczak miał w nich „brzydko” zwracać do internautów, w tym Anny Zalewskiej, minister edukacji narodowej. Gdy na facebooku szprotawskie PiS ogłosiło, że 8 lipca pani minister pojawi się w Szprotawie, w ramach „objazdów parlamentarzystów i członków rządu po kraju”, Sobczak odpisał: „Spadaj, bździągwo”. Post z wpisem, po negatywnych komentarzach internautów, szybko został usunięty.

 


Liczba słów ukrytego tekstu: 387

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »