REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Sam sobie złapał złodziei

Opublikowano 03 sierpnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Dwaj złodzieje w najczarniejszych snach nie potrafiliby wyobrazić sobie, w co się pakują, gdy postanowili okraść pana Tomasza. Teraz ze wstydu mogą zapaść się pod ziemię. Brawo, panie Tomaszu!

Pan Tomasz w niedzielne popołudnie, 29 lipca, był z wizytą u teściowej. W tym czasie na jego podwórku w Świętoszowie grasowali złodzieje. Najpierw jeden przyszedł wybadać teren. Zauważyła go szwagierka pana Tomasza. Zaczepiła. Mętnie tłumaczył, że szuka kuzynki i chyba pomylił adresy. Kobieta pogoniła go, zadzwoniła do Tomasza i wróciła do swojego domu. Gdy straciła z oczu podwórko szwagra, złodzieje wrócili. Jak się później okazało, ukradli wiertarkę i wkrętarkę.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 391

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »