REKLAMA

Praca

Dla kierowcy, recepcjonisty i kucharza

Opublikowano 03 sierpnia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ofertę dla łącznie piętnastu operatorów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych ma firma „Boa” z Żar. Osoba do pracy na zastępstwo na stanowisku ds. rozliczeń potrzebna jest w żarskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Kierowca z prawem jazdy kategorii B oraz kucharz, o pracę mogą pytać w Jadłodajni „Hades” w Żarach. Sprzątaczka potrzebna jest w żarskim Zespole Szkół Budowlanych. Dwóch instruktorów terapii zajęciowej, terapeutów może zatrudnić Środowiskowy Dom Samopomocy w Żarach. Spółdzielnia Mleczarska z Żar ma ofertę pracy dla kierowcy autocysterny.

Nauczyciel plastyki i chemii znajdzie pracę w Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu, a nauczyciela języka angielskiego zatrudni żagańska SP nr 1. Nauczyciel informatyki i języka niemieckiego o pracę może pytać w szkole „Easy Step Plus” w Żaganiu. Recepcjonista znajdzie pracę w żagańskim Hostelu przy „Arenie”. Pracownika magazynu może zatrudnić Zakład Ceramiki Elewacyjnej „Gołowczyński” z Żagania.

 

W szkole i w parku

Kierowcę samochodów ciężarowych z prawem jazdy kategorii C+E zatrudni firma „Agro Dudek” ze Szprotawy. Operatora sieci i konserwatora urządzeń wodno – kanalizacyjnych oraz elektryka-automatyka poszukują Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacje. Pracownik myjni potrzebny jest w Myjni – Wulkanizacji W. B. Gotlib w Lubsku.

Szkoła Podstawowa  w Przecławiu ma godziny pracy dla nauczyciela przyrody i edukacji dla bezpieczeństwa. Nauczyciel języka angielskiego o pracę może pytać w Szkole Podstawowej w Brzeźnicy. Dwóch kelnerów i dwóch kucharzy może zatrudnić „Stary Folwark” w Pietrzykowie. Opiekunka osób niepełnosprawnych potrzebna jest do Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Strażnik znajdzie pracę w Parku Krajobrazowym „Łuk Mużakowa”. Pracownik elektryczno – techniczny potrzebny jest do „Fermy Drobiu” w Trzebielu.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Specjalisty ds. sprzedaży poszukuje firma „Martpol” ze Szprotawy. Czterech operatorów wtryskarki zatrudni firma „Plastbud” w Żarach.

Napisz komentarz »