REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zasypią śmieci. A śledztwo wciąż trwa

Opublikowano 03 sierpnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Jest już decyzja o zamknięciu składowiska śmieci w podszprotawskich Kartowicach. Prokuratura dalej ustala, czy jego właściciel popełnił przestępstwo, zanieczyszczając środowisko i zwiększając wymiary instalacji.

Decyzja o zamknięciu składowiska uprawomocniła się w ubiegłym tygodniu. Z takim wnioskiem, do Urzędu Marszałkowskiego wystąpił jego właściciel, wrocławska spółka SUEZ. Firma zajmie się rekultywacją terenu, która zostanie przeprowadzona zgodnie z warunkami określonymi w decyzji o zamknięciu instalacji.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 296

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »