REKLAMA

Sport

Pojadą na mistrzostwa

Opublikowano 03 sierpnia 2018, autor: hakma

Patryk Kimula, Mateusz Tratkiewicz, Michał Machulak, Patryk Świątek oraz Michał Buganik z Malinowski Team zostali powołani do reprezentacji Polski Wfmc i pojadą na mistrzostwa świata.

M. Buganik w sobotę, 28 lipca, wziął udział w Next Level BJJ Opole Cup 3, gdzie zajął drugie miejsce w brazylijskim jujitsu, potwierdzając dobre przygotowanie do startu w mistrzostwach świata w MMA, grapplingu i kickboxingu. M. Machulak szykuje się do debiutu zagranicznego na Międzynarodowej Gali w Niemczech, gdzie stoczy walkę na zasadach K1, P. Świątek również zawalczy na tej samej gali. Do walk za granicą szykują się również M. Tratkiewicz i P. Kimula. To młodzi zawodnicy, z którymi związany jest projekt mniejszych Gal Young Talents, które cyklicznie będą odbywać się w Żaganiu i Żarach.

– Aktualnie trwają treningi wakacyjne. Lata dla nas nie ma, pracujemy ciężko na kolejne sukcesy, a propozycji startów mamy dużo. Od września ruszamy pełną parą z zajęciami dla dzieci młodzieży i dorosłych z kickboxingu, MMA, boksu czy karate – informuje Paweł Malinowski.

Napisz komentarz »