REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Prezes w sądzie

Opublikowano 27 lipca 2018, autor: bj

Nadmierny hałas i zanieczyszczenia powietrza zarzuca prezesowi Swiss Krono Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Sprawę skierował do Sądu Rejonowego w Żarach.

Naruszenie przepisów ustawy o ochronie środowiska zarzuca Maciejowi Karnickiemu, prezesowi Swiss Krono, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Zielonej Górze. Wniosek w tej sprawie trafił do sądu już w 2017 r. Zapadł wyrok nakazowy, na posiedzeniu niejawnym (szybszym, mniej formalnym), ale obwiniony się z nim nie zgodził. Dlatego, po zaskarżeniu, musiał rozpocząć się proces w normalnym trybie, włącznie z przesłuchaniem świadków. Pierwszy termin rozprawy został wyznaczony na 19.07., ale na wniosek obrońcy M. Karnickiego został przełożony.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 298

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »