REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Walczy o życie

Opublikowano 27 lipca 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Adam Marcinek, taksówkarz z Żar, walczy z ciężkim i rzadkim nowotworem. W jego brzuchu znajdują się dwa wielkie guzy. Lekarze w Polsce rozkładają ręce. Adam pomocy może szukać już tylko za granicą. W Meksyku.

Adam Marcinek (44 l.) z Żar wraz z żoną Beatą i córką Klaudią pojechał na długo wyczekiwany urlop nad morze. Radość z wakacji nie trwała długo.

– Drugiego dnia urlopu poczułem przeszywający ból brzucha – opowiada pan Adam. – Trafiłem do szpitala w Szczecinie, spędziłem tam resztę wakacji. W moim brzuchu był 10-centymetrowy guz. To było cztery lata temu.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 469

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »