REKLAMA

Ludzie, wydarzenia, Samorząd

Nieuzasadniony wzrost cen

Opublikowano 27 lipca 2018, autor: bj

Na razie po staremu za wodę i ścieki, czyli 8,43 zł, płacić będą mieszkańcy Grabika i Mirostowic Dolnych. Na podwyżkę do 29 zł nie zgodziły się Wody Polskie.

Podwyżkę z 8,43 zł do 29 zł za metr sześcienny ścieków w Grabiku i Mirostowicach Dolnych ustalił Zakład Wodociągów i Kanalizacji i taką też taryfę przedstawił wójtowi i radnym. Gminni urzędnicy nie mogli tej stawki zmienić. I taką też przesłali do zatwierdzenia przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie we Wrocławiu (tego wymagają nowe przepisy).

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 674

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »