REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Pożar na szrocie

Opublikowano 27 lipca 2018, autor: bj

Ogień pojawił się w nocy z niedzieli na poniedziałek (22/23.07.). Na szrocie przy żarskiej obwodnicy doszczętnie spłonęły cztery nadwozia aut, wcześniej ogołocone ze wszystkiego, co można sprzedać.

Pożar wybuchł w miejscu, gdzie przed niespełna dwoma laty policjanci znaleźli półtora tysiąca części, które prawdopodobnie pochodziły ze skradzionych aut.

W sobotnią noc paliły się cztery wraki aut stojące na terenie auto-szrotu przy żarskiej obwodnicy. Spłonęły doszczętnie.

– Informacja o ogniu dotarła do nas ok. godz. 4.30. Na miejsce pojechały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Żarach i jeden ochotników z Kunic – informuje mł. asp. Paweł Brela z żarskiej komendy PSP.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 252

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »